Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00
Drougge, Mauritz(1874-1949)
Tiurspill

Olje på lerret
80x101
Signert nede t.h.: Drougge

Vurdering

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Tilslag NOK 17 000