Drougge, Mauritz(1874-1949)
Tiurspill
Olje på lerret
80x101
Signert nede t.h.: Drougge
Vurdering
Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 17 000
Olje på lerret
80x101
Signert nede t.h.: Drougge
Vurdering