Ditten, Johannes von(1848-1924)
Fra Raftsund i Lofoten
Olje på lerret
80x120
Signert nede t.v.: v. Ditten
Påtegnet med stedsbestemmelse på baksiden, på blindrammen: "Fra Nordland Lofoten Raftsund".
Vurdering
NOK 50 000
Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00