Munch-Auksjonen 2009

Auksjon mandag 30. november 2009 kl 19:00

Munch, Edvard (1863-1944)
Vampyr II 1895

Litografi trykket i svart på gulhvitt papir
Arket: 469x626 mm Motivet: 382x550 mm
oppklebet på brun kartong
Signert og datert med penn nede t.h.: E Munch 95

1895/1902
Sch. nr. 34a. Woll nr. 41.

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 19:00

Vurdering
NOK 500 000–700 000

Tilslag NOK 500 000