Auksjon mandag 30. november 2009 kl 19:00
Selvportrett ved vinen

Litografi trykket i svart på middels tynt
Arket: 497x612 mm Motivet: 420x515 mm
lyst beige papir Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

Påtegnet med blyant nede t.v.: Tryk nr. 10 Kildeborg.
1930
Woll nr. 712.

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 19:00

Tilslag NOK 180 000