Henrik Ibsen på Grand Café
Litografi trykket i svart på tynt gulhvitt
Arket: 530x690 mm Motivet: 430x590 mm
Japanpapir Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch
1902
Sch. nr. 171. Woll nr. 200.
Vurdering
NOK 300 000–500 000
Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 19:00
Tilslag NOK 440 000