Munch-Auksjonen 2009

Auksjon mandag 30. november 2009 kl 19:00

Henrik Ibsen på Grand Café
Munch, Edvard (1863-1944)
Henrik Ibsen på Grand Café

Litografi trykket i svart på tynt gulhvitt
Arket: 530x690 mm Motivet: 430x590 mm
Japanpapir Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

1902
Sch. nr. 171. Woll nr. 200.

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 19:00

Vurdering
NOK 300 000–500 000

Tilslag NOK 440 000