Auksjon mandag 30. november 2009 kl 19:00
På kjærlighetens bølger

Litografi trykket i svart på tynt grågrønt papir
Arket: 318x426 mm Motivet: 310x560 mm
oppklebet på gulhvit kartong med mål: 447x560 mm Signert med blyant på kartongen nede t.h.: Edvard Munch

1896
Sch. nr. 71. Woll nr. 81 V.

Vurdering
NOK 300 000–500 000

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 19:00

Tilslag NOK 270 000