Munch-Auksjonen 2009

Auksjon mandag 30. november 2009 kl 19:00

Munch, Edvard (1863-1944)
Selvportrett med sigar

Litografi trykket i svart på middels tynt
Arket: 670x492-497 mm Motivet: 566x455 mm
gulhvitt papir Usignert

1908-09
Sch. nr. 282. Woll nr. 313.

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 140 000