Munch-Auksjonen 2009

Auksjon mandag 30. november 2009 kl 19:00

Munch, Edvard (1863-1944)
Kjærlighetsblomsten

Litografi trykket i svart på tynt gråhvitt
Arket: 639-643x298-304 mm
Motivet: 620x290 mm
Kinapapir, montert av kunstneren på tykt brunt papir , med mål: mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch Påtegnet med blyant nede t.v.: "L Sch 70 1896".

1896
Sch. nr. 70. Woll nr. 80 A.

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 19:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Tilslag NOK 110 000