Komposisjon 1966
Olje på lerret
100x81
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 66
Dedikasjon nede t.h.
Vurdering
Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 50 000
Olje på lerret
100x81
Dedikasjon nede t.h.
Vurdering