Auksjon mandag 31. mai 2010 kl 20:00
Baade, Knud(1808-1879)
Budeie med kyr ved en seter 1861

Olje på lerret
34x47
Signert og datert nede t.h.: Baade 1861

Vurdering

Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Tilslag NOK 31 000