Baade, Knud(1808-1879)
Budeie med kyr ved en seter 1861
Olje på lerret
34x47
Signert og datert nede t.h.: Baade 1861
Vurdering
Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 31 000
Olje på lerret
34x47
Vurdering