Diriks, Edvard(1855-1930)
Fra Pipervika 1912
Olje på lerret
98x130
Signert og datert nede t.v.: Diriks 1912.
Akershus Festning i bakgrunnen.
Vurdering
Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 60 000
Olje på lerret
98x130
Vurdering