Auksjon mandag 31. mai 2010 kl 20:00
Diriks, Edvard(1855-1930)
Fra Pipervika 1912

Olje på lerret
98x130
Signert og datert nede t.v.: Diriks 1912.

Akershus Festning i bakgrunnen.

Vurdering

Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Tilslag NOK 60 000