Auksjon mandag 31. mai 2010 kl 20:00
Holmboe, Thorolf(1866-1935)
For fulle seil

Olje på lerret
120x180
Signert nede t.h.: Th Holmboe

Vurdering

Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Tilslag NOK 95 000