Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Fra Frognerkilen
Olje på plate
31x46
Signert nede t.h.: Th Holmboe
Vurdering
Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 20 000
Olje på plate
31x46
Signert nede t.h.: Th Holmboe
Vurdering