Gjemre, Per(1864-1928)
Fra Jæren 1916
Olje på lerret
72x138
Signert og datert nede t.h.: Per Gjemre 1916
Vurdering
Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 31 000
Olje på lerret
72x138
Vurdering