Gjemre, Per(1864-1928)
Fra Stavanger havn, studie 1887
Olje på lerret
47x61
Signert, datert og påtegnet nede t.v.: Per Gjemre Studie 1887
Vurdering
Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 20 000
Olje på lerret
47x61
Vurdering