Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Hus i vinterlandskap 1918
Olje på lerret
74x77
Signert og datert nede t.h.: R. Th-18
Vurdering
Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 29 000
Olje på lerret
74x77
Vurdering