Auksjon mandag 31. mai 2010 kl 20:00
Ender, Axel(1853-1920)
Seterdrift i Briksdalen 1883

Olje på plate
37x46
Signert og datert nede t.v.: Axel Ender. 83.

Påtegnet på baksiden av platen: "Brigsdalen".

Vurdering

Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Tilslag NOK 50 000 med forbehold