Auksjon mandag 31. mai 2010 kl 20:00
Askevold, Anders(1834-1900)
Fjordlandskap med folkeliv

Olje på lerret
53x79
Signert nede t.v.: A: Askevold.

Vurdering

Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00