Auksjon mandag 31. mai 2010 kl 20:00
Willums, Olaf Martinius(1886-1967)
Fra Porsgrunn 1918

Olje på lerret
73x95
Signert og datert nede t.v.: Olaf Willums 1918 Signert nede t.h.: Olaf Willums

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden, på blindrammen. Proveniens: Porsgrunn Kunstforening.

Vurdering

Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Tilslag NOK 60 000