Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Store Sal

Sittende kvinne i interiør
Rian, Johs. (1891-1981)
Sittende kvinne i interiør

Olje på plate
53x44
Signert nede t.h.: J Rian

Påtegnet på baksiden av platen: "Rian Oslo Norvège".

Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Tilslag NOK 30 000