Heyerdahl, Hans(1857-1913)
Piken med linhåret
Olje på lerret
61x49
Signert oppe t.v.: Heyerdahl
Påtegnet på baksiden av lerretet: No 720. Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Aslaug Damman Aasgaardstrand".
Vurdering
NOK 200 000–300 000
Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 155 000