Hanno, Carl von(1901-1953)
Arbeidere med slegge 1930
Olje på mahogniplate
42x47
Signert og datert nede t.h.: Carl v Hanno 30
Vurdering
Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 8 000
Olje på mahogniplate
42x47
Vurdering