Zorn, Anders(1860-1920)
Sommer 1907
Radering, lysmål
20x14
Signert og datert i platen nede t. v.: Zorn 1907
Asplund nr. 211.
Vurdering
Tilslag NOK 14 000
Radering, lysmål
20x14
Asplund nr. 211.
Vurdering