Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Store Sal

Thaulow, Frits (1847-1906)
Borgruin og kirke i Picquigny nær Amiens

Olje på lerret
46x55
Signert nede t.h.: Frits Thaulow.

Malt i 1899.

Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00

Vurdering
NOK 175 000–200 000

Tilslag NOK 120 000