Nupen, Kjell(1955-2014)
Emblem
Olje på lerret
65x54
Signert og datert av kunstneren på baksiden av lerretet: " K. Nupen 1996". Malt i forlengelsen av utstillingen: "Emblem" på Henie-Onstad Kunstsenter i 1996 og sendt til Tyskland der også deler av utstillingen "Emblem" ble vist.
Galerie Kampnagel, Hamburg Kunsthalle og Kunstverein Karlsruhe, mai-juni 1996.
Vurdering
Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 17 000