Auksjon mandag 7. juni 2010 kl 20:00
Riis, Bendik(1911-1988)
Drøm og tanker 1943

Blyant på papir, lysmål
19x25
Signert og datert nede t.v.: Bendik Riis 7 juli 1943

Påtegnet med tittel oppe t.h.: Dröm og tanker.

Vurdering

Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00