Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Røstskøyter II
Litografi, lysmål
42x49
Signert nede t. h.: Espolin Johnson.
Nummerert nede t. v.: 59/125. Fra 1977.
Vurdering
NOK 20 000–25 000
Tilslag NOK 23 000
Litografi, lysmål
42x49
Vurdering
NOK 20 000–25 000