Askevold, Anders(1834-1900)
Studie av løvtrær 1858
Olje på papir, oppklebet på plate
29x38
Signert og datert nede t.h.: A. Askevold. 1858.
Vurdering
Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00
29x38
Vurdering