Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00
Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Sammen 1991

Litografi, lysmål
46x59
Signert og datert nede t. h.: Espolin Johnson -91

Nummerert nede t. v.: 9/120. Påtegnet med tittel nede t. v. på arket, samt påtegnet: Org. lito grønn versjon. Erindring om pomorhandelen i Finmark (1916).

Vurdering

Tilslag NOK 14 000