Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Sammen 1991
Litografi, lysmål
46x59
Signert og datert nede t. h.: Espolin Johnson -91
Nummerert nede t. v.: 9/120. Påtegnet med tittel nede t. v. på arket, samt påtegnet: Org. lito grønn versjon. Erindring om pomorhandelen i Finmark (1916).
Vurdering
Tilslag NOK 14 000