Sitter, Inger(1929-2015)
Litografi
89x60
Signert nede t. h.: Inger Sitter.
Påtegnet nede t. v.: E.A.
Vurdering
Tilslag NOK 6 500
Litografi
89x60
Påtegnet nede t. v.: E.A.
Vurdering