Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00
Sitter, Inger(1929-2015)

Litografi
89x60
Signert nede t. h.: Inger Sitter.

Påtegnet nede t. v.: E.A.

Vurdering

Tilslag NOK 6 500