Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Fra Tjøme 1968
Rian, Johs. (1891-1981)
Fra Tjøme 1968

Olje på plate
30x32
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Tjome 1968 J Rian

Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Vurdering