Rian, Johs.(1891-1981)
Fra Tjøme 1968
Olje på plate
30x32
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Tjome 1968 J Rian
Vurdering
Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 8 500
Olje på plate
30x32
Vurdering