Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Ustillingsplakat 1956-57
Rian, Johs. (1891-1981)
Ustillingsplakat 1956-57

Litografi, lysmål
54x37
Usignert

Hvilende kvinne over tekst: Johs. Rian Ekely 1956-57. 3 frukter under teksten.

Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Vurdering
NOK 5 000