Auksjon mandag 7. juni 2010 kl 20:00
Rian, Johs.(1891-1981)
Ustillingsplakat 1956-57

Litografi, lysmål
54x37
Usignert

Hvilende kvinne over tekst: Johs. Rian Ekely 1956-57. 3 frukter under teksten.

Vurdering
NOK 5 000

Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Tilslag NOK 3 000