Grande, Severin(1869-1934)
Syriner 1924
Olje på lerret
67x78
Signert og datert nede t.h.: S Grande -24
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Syrener".
Vurdering
Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 14 000