Auksjon mandag 7. juni 2010 kl 20:00
Pushwagner, Hariton(1940-2018)
Titanic 1998

Papircollage, foto, tusj, penn og akvarell, lysmål
30x44
Signert og datert nede t.h.: Pushwagner -98

Vurdering

Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Tilslag NOK 25 000