Auksjon mandag 7. juni 2010 kl 20:00
Tannæs, Marie(1854-1939)
Klesvask

Olje på lerret
57x74
Signert nede t.h.: Marie Tannæs.

Vurdering

Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Tilslag NOK 13 000