Nicolaisen, Lise(1926-)
Eng med blomster 1991
Olje på lerret
81x100
Signert og datert nede t. h.: Lise Nicolaisen 1991.
Påtegnet med tittel på baksiden.
Vurdering
Tilslag NOK 6 000 med forbehold