Revold, Axel(1887-1962)
Fiskeflåten går ut
Olje på plate
60x73
Signert nede t.h.: A Revold
Vurdering
Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 15 000
Olje på plate
60x73
Signert nede t.h.: A Revold
Vurdering