Auksjon mandag 7. juni 2010 kl 20:00
Revold, Axel(1887-1962)
Fiskeflåten går ut

Olje på plate
60x73
Signert nede t.h.: A Revold

Vurdering

Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Tilslag NOK 15 000