Auksjon mandag 29. november 2010 kl 20:00
Munthe, Gerhard(1849-1929)
Vår i skogen 1909

Olje på lerret
97x70
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Gerhard Munthe Ulvin 1909.

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00

Tilslag NOK 55 000