Munthe, Gerhard(1849-1929)
Vår i skogen 1909
Olje på lerret
97x70
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Gerhard Munthe Ulvin 1909.
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 55 000
Olje på lerret
97x70
Vurdering
NOK 70 000–90 000