Collett, Frederik(1839-1914)
Bergens Katedralskole og Domkirken 1884
Olje på lerret
57x46
Signert og datert nede t.h.: F. C 84.
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Dir Torp Lillehammer". Påtegnet på baksiden av rammen: "Gave til dir Torp fra Fr Collet".
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 100 000