Erichsen, Thorvald(1868-1939)
Landskap 1924
Olje på lerret
65x81
Signert og datert nede t.v.: Thv. Erichsen. 24.
Landsutstilling for bildende kunst, Trondhjem 1930. Trondhjems Kunstforening 1968, kat.nr. ?
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 140 000