Auksjon mandag 29. november 2010 kl 20:00
Erichsen, Thorvald(1868-1939)
Landskap 1924

Olje på lerret
65x81
Signert og datert nede t.v.: Thv. Erichsen. 24.

Landsutstilling for bildende kunst, Trondhjem 1930. Trondhjems Kunstforening 1968, kat.nr. ?

Vurdering

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00

Tilslag NOK 140 000