Haaland, Lauritz(1855-1938)
Losskøyte 1893
Olje på lerret
38x55
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 93.
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 50 000
Olje på lerret
38x55
Vurdering