Auksjon mandag 29. november 2010 kl 20:00
Haaland, Lauritz(1855-1938)
Losskøyte 1893

Olje på lerret
38x55
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 93.

Vurdering

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00

Tilslag NOK 50 000