Auksjon mandag 29. november 2010 kl 20:00
Nicolaysen, Lyder Wenzel(1821-1898)
Fra Bandakvannet 1872

Olje på lerret
49x67
Signert og datert nede t.v.: L. W. Nicolaysen 1872

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Fra Bandagsvandet".

Vurdering

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00

Tilslag NOK 31 000