Nicolaysen, Lyder Wenzel(1821-1898)
Fra Bandakvannet 1872
Olje på lerret
49x67
Signert og datert nede t.v.: L. W. Nicolaysen 1872
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Fra Bandagsvandet".
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 31 000