Auksjon mandag 29. november 2010 kl 20:00
Uthaug, Jørleif(1911-1990)
Sjøfuglene 1952

Olje på lerret
94x77
Signert og datert nede t.h.: Jørleif Uthaug 1952

Påtegnet på baksiden av lerretet: Uthaug 328. Påtegnet med tittel på lapp på baksiden fra Statens Kunstutstilling: "Sjøfuglene".

Kunstnernes Hus, Oslo 1952, kat.nr. 224.

Vurdering

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00

Tilslag NOK 52 000