Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00
Botnen, Trond(1937-2019)
Tidlig vår 1993

Olje på lerret
30x40
Signert og datert nede t. v.: TB XCIII

Påtegnet med tittel på baksiden. Datert og signert på baksiden av lerretet. Uinnrammet.

Vurdering
NOK 3 000

Tilslag NOK 2 200