Frich, Joachim(1810-1858)
Aanesruddalen, Nannestad 1842
Olje på papir, oppklebet på plate
24x33
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Aanesruddalen 1842 Frich
Påtegnet med tittel på lapp fra Jubilæumsutstillingen på plate på baksiden: "Fra Nannestad".
Norges Jubilæumsutstilling 1914.
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 27 000