Auksjon mandag 29. november 2010 kl 20:00
Frich, Joachim(1810-1858)
Aanesruddalen, Nannestad 1842

Olje på papir, oppklebet på plate
24x33
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Aanesruddalen 1842 Frich

Påtegnet med tittel på lapp fra Jubilæumsutstillingen på plate på baksiden: "Fra Nannestad".

Norges Jubilæumsutstilling 1914.

Vurdering

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00

Tilslag NOK 27 000