Auksjon mandag 29. november 2010 kl 20:00
Rose, Knut(1936-2002)
Uten tittel

Olje på lerret
89x125
Signert nede t.v.: Knut Rose

Signert og datert på baksiden av lerretet: Knut Rose 1989. Brundtland 89.9 med tittel: (Uten tittel).

Vurdering

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00

Tilslag NOK 120 000