Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 29. november 2010 kl 20:00

Store Sal

Komposisjon 1972
Rian, Johs. (1891-1981)
Komposisjon 1972

Olje på lerret
90x81
Signert og datert nede t.v.: J Rian 72

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 80 000