Auksjon mandag 29. november 2010 kl 20:00
Rian, Johs.(1891-1981)
Komposisjon 1972

Olje på lerret
90x81
Signert og datert nede t.v.: J Rian 72

Vurdering

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00

Tilslag NOK 80 000