Auksjon mandag 29. november 2010 kl 20:00
Ulving, Even(1863-1952)
Fra Helgelandskysten

Olje på lerret
73x106
Signert nede t.v.: E. Ulving.

Vurdering

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00

Tilslag NOK 50 000