Ulving, Even(1863-1952)
Fra Helgelandskysten
Olje på lerret
73x106
Signert nede t.v.: E. Ulving.
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 50 000
Olje på lerret
73x106
Signert nede t.v.: E. Ulving.
Vurdering