Auksjon mandag 29. november 2010 kl 20:00
Sørensen, Henrik(1882-1962)
Tone Veli

Olje på plate
54x46
Signert nede t.h.: HS

Signert, påtegnet med tittel og datert av kunstneren på baksiden av platen: "Tone Veli 1958 Henrik Sørensen".

Vurdering

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00

Tilslag NOK 52 000