Haaland, Lauritz(1855-1938)
Fiskehavn 1932
Olje på lerret
69x102
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 1932
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 50 000
Olje på lerret
69x102
Vurdering